Stypendia ministra dla studentów PŁ

Minister Edukacji i Nauki - Przemysław Czarnek podjął decyzję o przyznaniu stypendiów ministra za znaczące osiągnięcia, na rok akademicki 2020/2021. Z Politechniki Łódzkiej otrzyma je ośmioro studentów i studentek.

Magdalena Śmiałkowska - studentka architektury na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, IV rok studiów pierwszego stopnia.

Marcin Tomasz Kowalski - student automatyki i sterowania robotami na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, II rok studiów drugiego stopnia.

Mikołaj Piotr Woźniak -  student elektroniki i telekomunikacji na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, I rok studiów drugiego stopnia.

Dominika Mirowska - studentka kierunku menedżer żywności i żywienia na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności, III rok studiów pierwszego stopnia.

Dominik Malinowski - student zarządzania na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, I rok studiów drugiego stopnia.

Marek Ryszard Szafran -  student informatyki na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej, IV rok studiów pierwszego stopnia.

Bartłomiej Artur Rogalewicz -  student chemii analitycznej i strukturalnej na Wydziale Chemicznym, I rok studiów drugiego stopnia.

Martyna Szczęsna -Berezowska -  studentka wzornictwa na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, III rok studiów pierwszego stopnia.

W sumie, Stypendia Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe otrzyma 362 studentów, z tego: 285 stypendiów za osiągnięcia naukowe, 42 stypendia za osiągnięcia sportowe, 35 stypendiów za osiągniecia artystyczne.

Data dodania:2021-02-23
Małgorzata Trocha