Umorzenie kredytu studenckiego - zasady wyłaniania najlepszych absolwentów PŁ

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora PŁ, prorektor ds. studenckich, w porozumieniu z organem samorządu studenckiego/samorządu doktorantów, w terminie do 31 grudnia ogłasza listy rankingowe najlepszych absolwentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia w uczelni, w poprzednim roku akademickim, tj. 2019/2020.

Na podstawie ww. listy Dział Spraw Studenckich przygotowuje i wydaje zaświadczenia rektora uczelni potwierdzające znalezienie się studenta/doktoranta-kredytobiorcy w określonej grupie najlepszych absolwentów studiów i uprawniające do ubiegania się o umorzenie pobranego kredytu studenckiego.

Zaświadczenia będą wydawane od 18 stycznia 2021 r. w Sekcji Obsługi Świadczeń ul. Żeromskiego 116, Budynek A33, klatka E, IV piętro.

Szczegółowe zasady wyłaniania najlepszych absolwentów PŁ znajdują się w załączonym Zarządzeniu Rektora PŁ.

Data dodania:2018-11-29
Agnieszka Garcarek-Sikorska