UTW_aktualnosci

UTW PŁ Inauguracja roku akad. 2021 22

Rozpoczynamy szesnasty rok akademicki w Uniwersytecie Trzeciego Wieku PŁ, w niepewnych czasach pandemii. Wykłady będziemy prowadzić zdalnie, a zajęcia dodatkowe w mniejszych grupach - stacjonarnie - dopóki sytuacja nam na to pozdwoli.

W dniu dzisiejszym inaugurujemy rok akademicki 2021/2022, z użyciem platformy słuchacza. Logowanie znajduje się pod linkiem: https://utw.p.lodz.pl.

Zapraszam do wysłuchania skierowanych do Państwa słów JM Rektora Politechniki Łódzkiej, prof. dr hab. inż Krzysztofa Jóźwika. Wykład inauguracyjny, zatytułowany "spalarnie odpadów" wygłosi prof. dr hab. inż Grzegorz Wielgosiński, Dziekan Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

Nauka zdalna nie jest oczywistym i naturalnym wyborem. Dziękujemy, że podjeliście Państwo to wyzwanie. Wszyscy potrzebujemy kontaktów międzyludzkich i liczymy, że jak najszybciej powrócimy do tradycyjnych spotkań wykładowych.

Póki co mamy możliwość spotkań w mniejszych grupach zajęć dodatkowych, których ofertę znacznie dla Państwa rozszerzyliśmy. Tu możecie Państwo rozwijać swoje pasje, talenty, umiejętności manualne, kompetencje cyfrowe czy zadbać o dobrą kontycję fizyczną.

Życzymy zdrowia i owocnego roku akademickiego.

Data dodania:2021-10-14
Agnieszka Stołecka