UTW_aktualnosci

UTW semestr letni 2020 21

Zakończył się pierwszy semestr zajęć dodatkowych w UTW PŁ. W związku z tym prosimy słuchaczy o informację zwrotną ma mail utwpl@info.p.lodz.pl, czy chcecie Państwo kontynuować zajęcia w semestrze letnim (od marca 2021)? Najprawdopodobniej będą to zajęcia w formie zdalnej z użyciem MS TEAMS, jak w pierwszym semestrze.

Opłaty za zajęcia dodatkowe w semestrze letnim 2020/21 nie ulegają zmianie i wynoszą:

Języki obce 120 zł/semestr (10 spotkań po 2h lekcyjne).

Komputery – cyfrowa edycja zdjęć  120 zł/semestr (10 spotkań po 2h lekcyjne)

Historia 60 zł/semestr (10 spotkań po 2h lekcyjne)

Sekcja obsługi multimediów (smartfony) 60 zł/semestr (10 spotkań po 2h lekcyjne – pierwsza godzina wykładowa, druga godzina konsultacyjna)

Planujemy utworzyć również grupę zajęć z psychologii, osoby chętne proszone są o kontakt z biurem UTW PŁ. Koszt zajęć 120 zł/semestr (10 spotkań po 2h lekcyjne).

Zajęcia gimnastyczne w basenie Zatoki Sportu są zawieszone do odwołania.

Opłaty za zajęcia należy wnieść na konto UTW PŁ do 5 lutego 2021r. Jak zawsze prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu (w załączeniu maila: pdf lub skan lub zdjęcie) na adres utwpl@info.p.lodz.pl bądź przyniesienie/przesłanie pocztą do biura UTW PŁ. Jeśli nie będziecie Państwo kontynuować zajęć, również prosimy o informację.

Przypominamy, że opłata za czesne obejmuje cały rok i jest już przez słuchaczy w roku akad. 2020/21 uregulowana (teraz nic nie trzeba za czesne wpłacać).

Data dodania:2021-01-21
Agnieszka Stołecka