Wystawa siedemnasta The Best of Poland - Polska w obiektywie

"The Best of Poland - Polska w obiektywie " - wystawa fotografii 18.01-06.02.2011. Wśród autorów zdjęć dr inż. Sebastian Borowski - pracownik Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywości Politechniki Łódzkiej.

Pomysł wystawy zrodził się na nie istniejącym już portalu FotoGrupa, gdzie uczestnicy tej wystawy poznali się i dzielili się pasją fotografowania. Tym samym nie chcemy  zamykać się w swym gronie. Chcemy Państwu pokazać nasz kraj ukazany przez obiektyw, ukazać to wszystko co nas zafascynowało.
  Jako grupa fotografów dojrzeliśmy do tego, by stworzyć coś więcej niż tylko portal fotograficzny. Pod skrzydłami nowej nazwy FotoAzyl.pl tworzymy zalążek czegoś nowego – stowarzyszenia fotograficznego, które będzie wyznaczać nowe cele. Tym samym wystawa jest pożegnaniem z FotoGrupą, a początkiem Stowarzyszenia FotoAzyl.pl.
W niedalekiej przyszłości będzie można nas znaleźć na stronie internetowej www.fotoazyl.pl.

Andrzej Pasieka

Data dodania:2011-01-07