Zaproszenie na warsztaty podczas Design Thinking Week

W poniedziałek, 8 maja rozpoczyna się Design Thinking Week. To ogólnopolska impreza, w ramach której na Politechnice Łódzkiej odbędą się warsztaty i eventy.

W programie, m.in. 9 maja (wtorek) warsztaty dla studentów łódzkich uczelni - "Empatia jako kluczowy element Design Thinking". Do udziału w nich konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie przez wypełnienie formularza. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej.

Empatia jest kluczowym elementem procesu Design Thinking. Warto zatrzymać się dłużej na tym etapie i poznać “osobę”, dla której tworzymy rozwiązanie (oczywiście, najlepiej innowacyjne). Bez uwzględnienia rzeczywistych potrzeb użytkownika nie ma mowy o stworzeniu produktu czy usługi, które odniósłby sukces.

Do udziału w tym warsztacie zaproszeni są studenci wszystkich łódzkich uczelni.

Data dodania:2017-05-05
Agnieszka Garcarek-Sikorska