UTW_aktualnosci

Zwroty za niezrealizowane zajęcia w sem. letnim 2019/20

Informujemy, że słuchaczom, którzy opłacili na konto bankowe naszego UTW wybrane zajęcia w semestrze letnim 2019/20, przysługuje zwrot kwot za niezrealizowane zajęcia jak niżej:

Języki obce, kursy komputerowe, zajęcia plastyczne: 120 zł

Historia i regionalizm, brydż sportowy: 60 zł

Zajęcia gimnastyczne w sali: 30 zł

Zajęcia w Muzeum Pałac Herbsta: 24 zł

Sekcja turystyczna, nordic walking: 5 zł (50 % kwoty z opłaty rocznej)

Zwrot połowy wysokości czesnego: 50 zł (dla osób rezygnujących z zajęć w UTW PŁ w kolejnym roku akademickim)

Uregulowania odnośnie zajęć gimnastycznych na basenie (karnety wykupione w Zatoce Sportu – gdzie opłata nie była wnoszona na konto bankowe UTW PŁ) opisane są w oddzielnej informacji o zajęciach gimnastycznych na Basenie, w zakładce zajęcia dodatkowe.

Podania o zwrot (wzór w plikach do pobrania na dole strony) prosimy składać do dnia 30 listopada 2020 r. w biurze UTW PŁ, wypełnione osobiście podanie można również wysłać pocztą tradycyjną.

Proponujemy osobom, które chcą przedłużyć status słuchacza UTW PŁ, aby wyraziły dyspozycję przeksięgowania obecnej „nadpłaty” (kwoty za niezrealizowane zajęcia w sem. letnim 2019/20) na poczet czesnego i ewentualnie wybranych zajęć dodatkowych w kolejnym roku akademickim 2020/21.

Jeśli Państwa „nadpłata” za ubiegły rok jest niższa niż obniżone dla Państwa czesne za rok akad. 2020/21 (50,00 zł/rok), należy wpłacić różnicę w kwocie. Informację o takiej dyspozycji proszę umieścić na drugiej stronie deklaracji kontynuacji zajęć w pozycji PRZENIESIENIE OPŁAT (przykład w załączeniu, obok deklaracji kontynuacji zajęć w oddzielnym komunikacie).

Jeśli Państwa „nadpłata” jest wyższa niż planowane opłaty za kolejny rok akademicki, zwrócimy Państwu różnicę w kwocie. Wzór podania znajduje się w załączeniu, wraz z przykładowym jego wypełnieniem dla różnych wariantów.

Wszystkie osoby, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z wymienionych propozycji proszone są o kontakt z pracownikami biura UTW PŁ.

Należy podkreślić, że podanie o zwrot jest konieczne do zwrócenia Państwu opłat za niezrealizowane zajęcia. Część z Państwa wpłacała za zajęcia z własnych kont, niektórym wpłacali współmałżonkowie czy dzieci, zdarzało się, że otrzymywaliśmy wpłaty z kont koleżanek lub sąsiadów. Niektóre osoby wpłacały w bankach, na poczcie albo w prywatnych ajencjach. Wysłane zwroty na konta z których otrzymaliśmy wpłaty mogłyby do Państwa w ogóle nie trafić.

Data dodania:2020-08-30
Agnieszka Domińczyk-Kuderko