Szkolenie "Komercjalizacja wyników prac badawczych"

Dział Innowacji i Współpracy z Gospodarką serdecznie zaprasza na szkolenie dotyczące komercjalizacji wyników B+R w kontekście obowiązujących w Politechnice Łódzkiej przepisów w zakresie zarządzania uczelnianą własnością intelektualną.

Szkolenie odbędzie się w dniu 28 października br. w godz. 10.00 – 12.00 w Sali Kinowej Centrum Technologii Informatycznych PŁ w ramach Lodzkie Innovation Days.

Podczas szkolenia będą mogli Państwo zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z własnością intelektualną, w tym dotyczącymi twórczości pracowniczej oraz sposobami jej komercjalizacji. Otrzymają Państwo również wiedzę na temat metod tworzenia przedsięwzięć biznesowych na podstawie wyników badań naukowych.

Szkolenie poprowadzą mgr Grzegorz Kierner, mgr Anna Michowska-Stasik, dr inż. Monika Kasieczka-Burnecka – pracownicy Sekcji Transferu Technologii PŁ posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę w kwestiach przedsiębiorczości oraz budowy i działalności firm spin-off oraz w obszarach własności przemysłowej i praw autorskich.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt z: p. Moniką Kasieczką-Burnecką – tel. 631 20 41, e-mail: monika.kasieczka-burnecka@p.lodz.pl.

W sposób szczególny zapraszamy na szkolenie doktorantów PŁ oraz nowych Pracowników Uczelni.

W związku z ograniczoną ilością miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!

Data dodania:2016-10-24