2. nabór do projektu "Inkubator Innowacyjności +"

Rozpoczął się drugi nabór wniosków do wsparcia zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych w ramach projektu pt. „Inkubator Innowacyjności+”.

Do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów i studentów. W ramach Projektu oferowane jest wsparcie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych powstałych na Politechnice Łódzkiej oraz Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, w zakresie:

1. Promocja oferty technologicznej oraz udział w wystawach i targach wynalazczości.
  2. Przygotowanie analiz zdolności komercjalizacyjnej zakończonego projektu, np. analiza potencjału rynkowego, analiza gotowości wdrożeniowej, wycena praw własności intelektualnej.
  3. Dofinansowanie ochrony własności intelektualnej i przygotowanie dokumentacji patentowej.
  4. Realizacja prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowe testy laboratoryjne lub dostosowanie technologii do potrzeb zainteresowanego nabywcy.

Nadesłane wnioski zostaną ocenione pod względem formalnym przez koordynatorów projektu. Oceny merytorycznej wniosków dokona Rada Inwestycyjna projektu.

Termin pierwszego naboru wniosków upływa 2 października 2017 roku.

Więcej szczegółów dotyczących projektu zawiera Regulamin Projektu znajdujący się w załączniku.

Data dodania:2017-09-13
Agnieszka Garcarek-Sikorska