System do e-monitoringu masywnych konstrukcji betonowych

Z punktu widzenia procesów termicznych zachodzących wewnątrz elementów betonowych na skutek wiązania cementu, niezwykle istotna jest stała kontrola temperatury dojrzewającego betonu.

A system for e-monitoring of massive concrete structures

Zespół naukowy Katedry Budownictwa Betonowego posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do betonowania nietypowych elementów konstrukcji żelbetowych. Szczególnym przypadkiem konstrukcji inżynierskich, w których proces realizacji i nadzoru jest niezmiernie ważny są betonowe konstrukcje masywne, które z reguły stanowią elementy obiektów o wysokiej odpowiedzialności – fundamenty mostów, wiaduktów, budynków przemysłowych.

System e-monitoringu zapewnia dostęp do rejestrowanych danych w czasie rzeczywistym bez konieczności obecności na placu budowy.

Odbiorcą usługi mogą być przedsiębiorstwa z branży budowlanej.

ZDALNE POMIARY | ANALIZA W CZASIE RZECZYWISTYM / POPRAWA JAKOŚCI KONSTRUKCJI BETONOWYCH

Katedra Budownictwa Betonowego

Data dodania:2019-07-17