Wyznaczenie struktury przepływu wewnątrz budowy naczyniowej danego pacjenta

Opracowana technologia może być wykorzystywana do wyznaczania struktury naczyniowej przepływu krwi, lokalizowania potencjalnych miejsc ograniczających przepływ krwi i powodujących dolegliwości naczyniowe, wizualizacji i analizy struktury przepływu wewnątrz projektowanych komór w celu ograniczenia występowania obszarów stagnacji.

Stosowanie technologii pozwala na uzupełnienie istniejących, dostępnych metod badania i leczenia układów krążenia i innych struktur naczyniowych. Technologia może znaleźć zastosowanie w planowaniu przedoperacyjnym oraz w kształceniu chirurgów naczyniowych.

Odbiorcą usługi mogą być laboratoria medyczne oraz producenci sprzętu diagnostycznego.

ROZSZERZENIE MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNYCH / POMIARY W TRUDNYCH OBSZARACH / ZWIĘKSZENIE ROZDZIELCZOŚCI OBRAZÓW

Instytut Obrabiarek i Technologii Budowy Maszyn

Data dodania:2019-07-17