Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Nauka na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii ŚrodowiskaProjekty naukowe

  • Model oceny ryzyka wystąpienia katastrof budowlanych, wypadków i zdarzeń niebezpiecznych na stanowiskach pracy z wykorzystaniem rusztowań budowlanych.

Projekt NCBR, dofinansowanie – ponad 1 300 000 zł.

  • Wieloskalowe, fraktalne modele chem-higro-termo-mechaniczne do analizy i prognozowania trwałości kompozytów cementowych.

Projekt NCN, dofinansowanie – ponad 550 000 zł.

  • Geometrycznie nieliniowe zagadnienia dynamiki belek o nieciągłej strukturze periodycznej.

Projekt NCN, dofinansowanie – prawie 280 000 zł.

Współpraca

  1. z partnerami naukowymi:

Polski Komitet Geotechniki, Uniwersytet w Stuttgarcie w Niemczech, Uniwersytet Padewski we Włoszech, Uniwersytet Techniczny w Pradze w Czechach, Politecnico di Milano we Włoszech, Institut für Polymerforschung Dresden w Niemczech, Swiss Federal Laboratories for Materials Science and Technology EMPA w Szwajcarii, Ghent University w Belgii, Institute for Sustainability and Innovation in Structural Engineering w Portugalii, University of Minho w Portugalii, Universitat Politčcnica de Catalunya, Civil Engineering School of Barcelona (ETSECCPB) w Hiszpanii, University Goce Delchev in Shtip, Faculty of Technology w Macedonii, Brandenburgische Technische Universität Cottbus-Senftenberg w Niemczech, Hochschule Mainz w Niemczech;

  1. z partnerami biznesowymi:

Ocmer sp. z o.o., Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, INTERsoft sp. z o.o., SKANSKA S.A., Ceramika Tubądzin sp. z o.o. S&P Polska sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Robót Mostowych „Mosty Łódź” S.A., IZODOM 2000 POLSKA sp. z o.o., MCKB sp. z o.o.

Kontakt

prodziekan do spraw rozwoju

Dr hab. inż. Renata Kotynia, prof. PŁ

e-mail: renata.kotynia@p.lodz.pl

tel. (42) 631-35-03

al. Politechniki 6
90-924 Łódź


Data dodania:2018-06-14
Data aktualizacji2018-06-15

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE