Sposób wykonania przeciwwodnej izolacji i osuszania poziomych konstrukcji betonowych

Poziome elementy budowlane, takie jak tarasy i balkony, wymagają zastosowania efektywnych metod izolacji przeciwwodnej.

Zespół Katedry Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych opracował innowacyjny kompozyt budowlany w postaci trójwarstwowego kompozytu skonsolidowanego termicznie, którego składnikami są: warstwa drenażowa w postaci geowłókniny, warstwa barierowa w postaci termoplastycznej folii i warstwa ochronna w postaci włókniny o budowie izotropowej. Kompozyt pozwala na skrócenie cyklu wykonania wierzchnich warstw poziomych elementów budowlanych z izolacją przeciwwodną.

Technologia jest przeznaczona dla branży budowlanej.

SKRÓCENIE CYKLU WYKONANIA WARSTW POZIOMYCH / SKRÓCENIE PRAC BUDOWLANYCH / POPRAWIENIE PARAMETRÓW IZOLACYJNYCH

Katedra Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych

Data dodania:2019-07-17