Кожна ініціатива є цінною! Якщо хочете допомогти, підтримати збір коштів, надати необхідні речі - можете зробити це за посередництвом підрозділів Політехніки Лодзької.
Якщо б хотіли надати підтримку в іншій формі, телефонуйте та пишіть нам: тел. +426383890, +48785289588; email: ukraine@info.p.lodz.pl

---------------------------

Każda inicjatywa jest cenna! Jeśli chcecie pomóc, wesprzeć zbiórkę finansową, przekazać niezbędne produkty - możecie to zrobić za pośrednictwem jednostek Politechniki Łódzkiej.

Jeżeli chcielibyście okazać wsparcie w innej formie, dzwońcie i piszcie do nas: tel.: + 42 638 38 90, +48 785 289 588, ukraine@info.p.lodz.pl

Допомога академічної спільноти

Pomoc społeczności akademickiej PŁ

e-skarbonka "Україно, не залишимо тебе в нужді!" організована Фундацією Siepomaga. Діапазон допомоги буде залежати від розвитку конфлікту в Україні і підлаштовуватися до потреб.

Пожертвування можна сплачувати до e-skarbonki.

---------------------------

e-skarbonka  "Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!" jest organizowana przez Fundację Siepomaga. Zakres pomocy będzie uzależniony od rozwoju konfliktu w Ukrainie i dostosowany do potrzeb.

Datki można wpłacać do e-skarbonki.

Речі першої необхідності, такі як знеболюючі ліки, аптечки, термоси, батарейки, пауербанки, їжа довготривалого терміну придатності та інші речі, перелік яких знайдете на інтернет-сторінці Urzędu Miasta Łódźi, можете приносити до пунктів на території навчального закладу, а ми пересилатимемо їх далі.

Місця зборів на території Лодзької Політехніки:

• Механічний відділ - Будинок Фабрики Інжинерів ХХІ ст. - зала на партері за скляними дверима.
  • Відділ електротехніки, електроніки, інформатики та автоматики - будинок А 10 біля гардеробу.
  • Відділ тканинних технологій та текстильного дизайну - деканат.
  • Відділ біотехнології та харчової промисловості - консьєрж.
  • Відділ будівництва, архітектури ті інженерії навколишнього середовища - консьєрж в будинку B7, гардероб в будинку B 6.
  • Відділ технічної фізики, інформатики і прикладної математики - будинок B 14 i Lodex.
  • Відділ організації і управління - Lodex, хол в будинку D 1, а також Ценр поліграфії - будинок B 17.
  • Центр міжнародної співпраці IFE - консьєрж.

Крім того звертайтеся до консьєржів у будинках:

• SDS, алея Політехніки, 3а
  • ІІІ студентський гуртожиток
  • ІV студентський гуртожиток
  • VI студентський гуртожиток
  • VII студентський гуртожиток
  • VIII студентський гуртожиток

Якщо хочеш допомогти інакшим способом, перейди за посиланням #PomagamUkrainie

---------------------------

Rzeczy pierwszej potrzeby tj. lekarstwa przeciwbólowe, apteczki, termosy, baterie, powerbanki, żywność o długim terminie ważności oraz inne materiały, których wykaz znajdziecie na stronie Urzędu Miasta Łodzi, możecie przynosić do punktów na terenie uczelni, a my przekażemy je dalej.

Miejsca zbiórek na terenie PŁ:

• Wydział Mechaniczny - budynek Fabryki Inżynierów XXI w. - sala na parterze za szklanymi drzwiami,
  • Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki - budynek A10 przy szatni,
  • Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów - dziekanat,
  • Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności - portiernia,
  • Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska - portiernia w budynku B7, szatnia w budynku B6,
  • Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej - budynek B14 i Lodex,
  • Wydział Organizacji i Zarządzania  - Lodex, w holu w budynku D1 oraz Centrum Papiernictwa i Poligrafii - budynek B17
  • Centrum Współpracy Międzynarodowej IFE - portiernia,

oraz na portierniach w budynkach:

• SDS, al. Politechniki 3a
  • III Dom Studenta