Data dodania 14.04.2021 - 12:57

Wirtualne Akademickie Targi Pracy (ATP) odbędą się w środę, 21 kwietnia, w godzinach 10:00 – 17:00 na platformie internetowej. Jak co roku targom towarzyszą darmowe szkolenia prowadzone przez specjalistów i praktyków z różnych dziedzin.

ATP to jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez targowych w Polsce. Na tegorocznych targach zagości wiele firm i instytucji oferujących praktyki, staże i pracę. Miejscem wydarzenia będzie platforma internetowa . Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Wśród wystawców są przedsiębiorcy z różnych branż m.in.: informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej. Różnorodność firm biorących udział w targach gwarantuje, że każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Spotkania z ich przedstawicielami to dla młodych osób możliwość poznania oczekiwań przyszłych pracodawców. Organizatorzy przygotowali też szereg warsztatów i szkoleń, na które należy się wcześniej zarejestrować.

Głównym sponsorem ATP jest firma Rossmann SDP.  Ponadto ATP wspierają: ABB, Adamed, Agencja Wywiadu, Apator Elkomtech, BSH, Ericsson, Hydro, Procter & Gamble.

Organizatorami ATP są: Urząd Miasta Łodzi, Młodzi w Łodzi, Politechnika Łódzka, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego, Board of European Students of Technology Łódź, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network - European Youth Exchange Łódź, Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience (PŁ). Partnerem imprezy jest Sekcja Studenckiego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja.

Więcej informacji o wirtualnych ATP jest dostępnych na FB.