Data dodania 25.04.2022 - 11:59

To były już trzecie, w pełni wirtualne, Akademickie Targi Pracy z zachowaniem wszystkich elementów wydarzenia, które co roku przyciąga liczne grono wystawców i zwiedzających.

Wydarzenie zaplanowano na środę, 27 kwietnia, transmisję rozpoczynamy o godz. 10:00 na specjalnej platformie internetowej. Wstęp na ATP jest bezpłatny - ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

- Każdego roku odwiedzający ATP mogli spotkać się z wybranymi pracodawcami. W nieco innej formie będzie to możliwe także w tym roku, na ich wirtualnych stoiskach. Po raz kolejny gościmy na targach wiele firm i instytucji oferujących praktyki, staże i prace. W trakcie tej niezwykłej edycji będziecie mogli bezpośrednio porozmawiać z wybranym pracodawcą, pobrać materiały informacyjne czy otrzymać e-katalog targowy. Wszystko to bez wychodzenia z domu dostępne będzie na naszej platformie targowej - zachęca Małgorzata Skomiał, szefowa Biura Karier PŁ, współorganizatora wydarzenia.

Ponadto, podczas targów będzie okazja wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online prowadzonych przez przedstawicieli firm – praktyków w danej dziedzinie. Szeroka gama tematyczna gwarantuje wybór warsztatu zgodnego z zainteresowaniami. Podajemy pełną listę szkoleń, na które trzeba się wcześniej zapisać.

Tradycyjnie już na targach pojawi się strefa doradcza ATP.  To dobra okazja do sprawdzenia swojego CV oraz listu motywacyjnego przez doświadczonego doradcę zawodowego. Więcej o tej atrakcji targów na strefa doradcza.

W tym roku organizatorzy przygotowali na scenie głównej targów dwa wykłady. Pierwszy z panią Janiną Bąk zatytułowany "Od filmoznawcy do… statystyka. O pętlach i zygzakach w historiach zatrudnienia" oraz drugi z panem Pawłem Tkaczykiem "Dobry profil, czyli jak wybudować swoją markę osobistą w poszukiwaniu pracy". Więcej informacji na goście specjalni ATP 2022.

Organizatorzy przygotowali specjalną instrukcję, jak się poruszać się po platformie targowej, gdzie szukać np. wystawców, stoisk, sceny itp. Na uczestników, czeka również szereg ciekawych niespodzianek. Więcej informacji na stronie ATP.