Data dodania 10.05.2021 - 12:08

Rektor i Senat PŁ spotkają się na uroczystym posiedzeniu z okazji 76. urodzin uczelni. Uroczystość odbędzie się 24 maja o godz. 11:00 i będzie transmitowana online na stronie Politechniki Łódzkiej.

- W związku z sytuacją epidemiczną, nie mamy możliwości zapewnienia wszystkim Gościom miejsc na sali. Będzie nam jednak niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo towarzyszyć nam wirtualnie -  zaprasza do udziału w uroczystości prof. Krzysztof Jóźwik, rektor PŁ.

Podczas uroczystości zaplanowano prezentację osób, które w ostatnim roku uzyskały tytuły naukowe: profesora i doktora habilitowanego. Zostaną też wręczone nagrody i wyróżnienia studentom oraz absolwentom za wybitne osiągnięcia i prace dyplomowe.

Kolejnym ważnym punktem uroczystości będzie wręczenie nagród JM Rektora:

•     dla najlepiej cytowanego autora w 2021 roku,
  •     dla autorów najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2020 roku,
  •     dla najlepiej publikującego doktoranta w 2020 roku,
  •     dla najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej wydanej w 2020 roku,
  •     za najbardziej wartościowe wdrożenie w 2020 roku.

Uroczystość, po raz ostatni, odbędzie się w Audytorium A. Sołtana przy ul. Stefanowskiego 1/15. Na kolejne, wyjątkowe posiedzenie Senatu zaprosimy Państwa do nowego budynku Wydziału Chemicznego - Alchemium, gdzie znajduje się nowoczesna sala konferencyjna na 500 osób.