Data dodania 06.11.2023 - 11:55

Do 12 listopada trwa głosowanie w konkursie "Pro Juvenes", w którym  Akademicka Orkiestra PŁ została nominowana do nagrody w kategorii „Organizacje Studenckie”.

- To świetna okazja, by pokazać, jak ważna jest dla nas muzyka i kultura. Wasze wsparcie jest dla członków naszej orkiestry niezwykle cenne - mówi Oliwia Jędrzejec, wiceprezeska AOPŁ i prosi o oddawanie głosów w konkursie. Wystarczy kliknąć w link.

Akademicka Orkiestra działa w Politechnice Łódzkiej od blisko 20 lat  i ma w swoim repertuarze zarówno utwory klasyczne, jak  i rozrywkowe, w tym muzykę filmową. Od kilku lat jej dyrygentem jest Mariusz Werner.

Konkurs "Pro Juvenes" jest inicjatywą Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, która ma na celu promowanie aktywności studentów oraz docenianie osób i podmiotów wspierających potencjał młodych ludzi.

AOPŁ grafika