Data dodania 08.03.2021 - 11:01

Biuro Karier PŁ przygotowało w marcu dwa ciekawe wydarzenia online, na które zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem osobitym i zawodowym, w szczególności studentów i doktorantów Politechniki Łódzkiej.

We wtorek, 9 marca, godz.10.00 zapraszamy do wysłuchania wywiadu "The Brain. Genialny umysł", który zaplanowano w ramach III spotkania Akademii Dobrych Nawyków: Ucz się mądrze i efektywnie z Bartoszem Gawrylukiem. Podczas spotkania dowiemy się, jak się uczyć skutecznie i jak praktycznie można wykorzystać  potencjał naszego mózgu.

Bartosz Gawryluk - trener skutecznej nauki i efektywnego czytania. Od 13 lat pokazuje jak można inaczej podejść do uczenia się. Uczestnik programu "The Brain - Genialny Umysł". Przez lata zarządzał zespołami sprzedażowymi. Aktualnie coach i doradca biznesowy. Pomaga przedsiębiorcom jak być skuteczniejszymi, znaleźć równowagę i wejść na wyższy poziom w biznesie.

Wywiad będzie dostępny na Youtube oraz na Facebooku Biura Karier.

W piątek, 12 marca, zapraszamy na Firmową noc szkoleń dla wilków, od godz. 15.00  do  godz. 22.00. To będzie wyjątkowa edycja wydarzenia, w którym weźmie udział 6 firm, a ich przedstawiciele poprowadzą szkolenia. Wszystkie odbędą się wirtualnie na platformie WIKAMP lub TEAMS.

Tematy:

•         15.00 - 17.00 HTD Health, Temat: Rekrutacja zdalna w IT - jak zdobyć pracę nie wychodząc z domu?

•         15.00 - 17.00 Semcore, Temat: Zawody przyszłości i trendy w marketingu internetowym

•         17.30 - 19.30 Ericsson, Temat: Pandemia - jak pracować, żeby nie zwariować?

•         17.30 - 19.30 ABB, Temat: ESP32 - Cloud IoT

•         17.30 - 19.30 Rossmann, Temat: Praca w logistyce - od czego zacząć?

•         20.00 - 22.00 Souvre, Temat: Pożądane kompetencje na rynku pracy

Więcej szczegółów i zapisy: https://adm.edu.p.lodz.pl/course/view.php?id=81