Data dodania 15.04.2024 - 11:20

Tegoroczne obchody Dnia Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska będę nieco inne niż poprzednie.  - Z różnych przyczyn niezależnych od nas, musieliśmy zrezygnować z organizacji dotychczasowego Dnia Cegły czyli Dnia Wydziału, ale pozostawiliśmy to co najlepsze i dodaliśmy jeszcze więcej atrakcji - informują studenci z Wydziałowego Samorządu i zapraszają 17 kwietnia na wydarzenie.

Studenci zaprosili do udziału kilka firm współpracujących z Wydziałem m.in.: MCKB, Unibep, Rexbud, Design Lab Group, ESRI oraz stowarzyszeń: SARP, PZITS oraz Łódzką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. W programie wydarzenia znalazły się wykłady i szkolenia oraz konkursy Wydziałowych Studenckich Kół Naukowych:  MOMENCIK, KĄT, IX PIĘTRO, ANALOG i ŻURAW, z super nagrodami.

- Wszystkie zaproszone przez nas firmy oferują praktyki zawodowe dla studentów kierunków prowadzonych na naszym Wydziale, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego czy kieruje Wami ciekawość na temat pracy w Waszej branży, czy też chęć zapytania o możliwość praktyk, Panel Firmowy jest zdecydowanie dla Was - zachęca do udziału Julia Szlaska z Wydziałowej Rady Samorządu, współorganizatorka wydarzenia.

- Pyszny grill przygotowywany przez nasz WRS będzie dostępny dla Was przez cały czas trwania wydarzenia, więc pamiętajcie żebyście przyszli głodni -  zapraszają studenci, organizatorzy do wspólnej zabawy.

Plakat promujący Batonówkę na Wydziałe BAIŚ na PŁ