Data dodania 28.04.2021 - 13:09
Kategorie aktualności

Z początkiem maja rusza na Politechnice Łódzkiej I edycja Akademii Efektywnej Nauki. To dobra okazja do poznania nowych technik szybszego uczenia się i zapamiętywania wiedzy na dłużej, szczególnie przed zbliżającą się sesją.
 

Image

- Uczestnicy poszczególnych kursów będą mogli poprawić analityczne i kreatywne myślenie, nauczyć się szybciej rozwiązywać  skomplikowane zadania, uzyskiwać lepsze wyniki, a nawet stypendia. Specjaliści i trenerzy prowadzący kursy pokażą potęgę naszych mózgów. Każdy ma potencjał w sobie, trzeba tylko dowiedzieć się, jak go uwolnić. Dzięki Akademii będziesz miał więcej czasu dla siebie, na pracę i dla znajomych - informuje Ewa Worotyńska - Kos organizatorka Akademii z Biura Karier PŁ. 

Już 6 maja w godz. 09.00 – 12.00 zaplanowano wykład: Neurobiologia mózgu – jak wspierać mózg w efektywnej nauce. Zajecia poprowadzi Joanna Podgórska - doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) z Instytutu Biologii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Konsultant naukowy, autorka publikacji naukowych, popularno-naukowych, monografii, artykułów o tematyce medycznej i dietetycznej oraz materiałów edukacyjnych. Zapisy

Zajęcia na Akademii poprowadzą najlepsi trenerzy m.in. Bartosz Gawryluk – uczestnik programu The Brain – Genialny umysł. 

Kalendarz warsztatów, szkoleń i konsultacji indywidualnych oraz zapisy na poszczególne wydarzenia: 

  • Myślenie wizualne - 5 i 20 maja -  rezerwacja
  • Szybkie czytanie - 7,19 i 27 maja - rezerwacja
  • Efektywna nauka - 11 i 21 maja  - rezerwacja
  • Zarządzanie energią mentalną - 12 i 26 maja - rezerwacja 
  • Planowanie w uczeniu się - 24 i 31 maja - rezerwacja;
  • Zarządzanie informacją - 7 i 15 czerwca  - rezerwacja;
  • Konsultacje indywidualne z trenerem - rezerwacja.