Data dodania 31.05.2022 - 09:37
Kategorie aktualności

Zespół koszykarek AZS Politechniki Łódzkiej zdobyły brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji uczelni technicznych.

Image

Na zakończonych w Opolu, 29 maja,  AMP w koszykówce kobiet, nasze zawodniczki pod wodzą trenerki Daivy Jodekaite, uplasowały się na 7. miejscu w klasyfikacji generalnej, pokonując w finałowym meczu, po zaciętej walce AWF Wrocław 49:48. Natomiast w klasyfikacji uczelni technicznych koszykarki KU AZS PŁ zajęły III miejsce, przywożąc do Łodzi brązowy medal.

Skład koszykarek zespołu AZS PŁ:  Wiktoria Bogusz, Martyna Boniecka, Katarzyna Charczenko, Adrianna Cieśla, Martyna Dolewa, Weronika Dolewa, Zuzanna Gortat, Alicja Kamieniak, Marta Kawczyńska, Natalia Łopińska, Karolina Podskoczyj, Kinga Sierakowska, Julia Tomaszewska, Anna Żeberkiewicz.