Data dodania 06.12.2022 - 08:08

Biuro Karier PŁ, współorganizator Akademickich Targów Pracy, poinformowało, że ruszyły zgłoszenia firm do udziału w XVIII edycji ATP, która odbędzie się w hali EXPO, 25 kwietnia 2023. To największe niekomercyjne Targi Pracy w Polsce, organizowane m.in. przez Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Medyczny i Urząd Miasta Łodzi.

- Przez ostatnie 3 lata ze względu na sytuację epidemiczną ATP były organizowane w formie zdalnej. Byliśmy pionierami w dziedzinie niekomercyjnych targów pracy on-line – odnosząc niewątpliwy sukces - mówi Aleksandra Kęsa - Zasadziak z Biura Karier PŁ, koordynatorka Akademickich Targów Pracy. - Kolejna edycja niesie ze sobą nowoczesne rozwiązania. W odpowiedzi na potrzeby pracodawców, absolwentów i studentów planujemy stworzyć dla Państwa Strefę Medyczną i Farmaceutyczną. Wierzymy, że przyniesie ona korzyści w postaci docelowego dotarcia do studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wzmocni promocję firm z sektora ochrony zdrowia na naszym wydarzeniu - dodaje organizatorka.

Jak wyglądały statystyki z 3. wirtualnej edycji ATP?

•     80 wystawców
  •     na platformie zarejestrowało się prawie 4,5 tys. uczestników,
  •     średnio w jednym momencie w ATP uczestniczyło około 510 osób,
  •     w szkoleniach online wzięło udział 500 uczestników.

O sukcesie ATP świadczą dane z ostatnich kilku edycji stacjonarnych:

•   18 tysięcy osób odwiedzających - studentów i absolwentów (w każdej edycji),
  •    ponad 200 wystawców (przedstawicieli firm i instytucji),
  •    30 szkoleń i warsztatów,
  •    rewelacyjna obsługa wystawców przez grupę około 250 wolontariuszy,
  •    nagroda dla najlepszych targów organizowanych w EXPO-Łódź.

Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie wystawców w 18. edycji. Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku.