Data dodania 18.01.2023 - 14:16
Kategorie aktualności

Zapraszamy 26 stycznia na Politechnikę Łódzką, na kolejne spotkanie w ramach Czwartkowego Forum Kultury, zatytułowane „Piotrkowska - ulica najpiękniejsza na świecie". Gościem wydarzenia będzie pomysłodawca i główny koordynator projektu OFF Piotrkowska - Michał Styś.

Image

Michał M. Styś - prezes Management and Property Development, członek Rotary International oraz PZFD Polskiego Związku Deweloperów. Pomysłodawca i główny koordynator projektu OFF Piotrkowska.

Off Piotrkowska to wielofunkcyjny kompleks usytuowany w Łodzi na terenach dawnej przędzalni i tkalni Franciszka Ramischa (Piotrkowska 138/140). Obiekt znajduje się na liście siedmiu nowych cudów Polski, która powstała w 2014 roku w oparciu o wyniki plebiscytu z udziałem czytelników „National Geographic Travel”. Na terenie kompleksu mieszczą się pracownie artystyczne, kluby muzyczne, restauracje, przestrzenie wystawiennicze, sale prób, showroomy i klubokawiarnie. Na terenie Off Piotrkowska odbywają się również popularne imprezy masowe m.in. coroczny festiwal muzyczny DOMOFFON FESTWAL.

Zapraszamy do Sali Widowiskowej PŁ (al. Politechniki 3a) o godz. 18:00. Spotkanie poprowadzi prof. Anna Jeremus - Lewandowska.