Data dodania 04.06.2024 - 11:00

Studenci z Wydziałowej Rady Samorządu zapraszają na kolejną edycję Dnia Wydziału Organizacji i Zarządzania (OiZ), który odbędzie się na Politechnice Łódzkiej 5 czerwca (środa). Wydarzenie, tradycyjnie już, zaplanowano w plenerze, przed budynkiem Wydziału (B17).

Udział w Dniu Wydziału jest dobrą okazją na znalezienie praktyk, staży lub pracy oraz poznanie firm współpracujących z Wydziałem OiZ, m.in.: Corning, Hitachi, P&G, JTI, Rossmann. Swoją ofertę zaprezentują również organizacje studenckie.

Organizatorzy zachęcają także do udziału w Spartakiadzie, to okazja do zgarnięcie atrakcyjnych nagród. Początek o godz. 10:00. Dodatkowo uczestnicy wydarzenia oraz Spartakiady otrzymają zwolnienie z zajęć.

Link do zapisów na Dzień Wydziału oraz link do zapisów na Spartakiadę.

Baner newsletter PŁ