Data dodania 06.04.2021 - 15:25
Kategorie aktualności

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w trzeciej Konferencji Zastosowań Matematyki MathUp, która już drugi raz z rzędu odbędzie się Politechnice Łódzkiej - online. W terminie od 12 do 14 kwietnia zaplanowano trzy sesje webinarowe rozpoczynające się o godzinie 16., w trakcie których studenci opowiedzą, gdzie i dlaczego potrzebna jest matematyka.

Image

- W ciągu trzech dni będzie można posłuchać m.in. o: równaniu rakietowym, Tinderze, oszukiwaniu przeznaczenia, Facial Recognition i o wielu innych ciekawych zagadnieniach - zapowiada dr Gertruda Gwóźdź-Łukawska z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki PŁ, współorganizatorka wydarzenia. I dodaje - Prezentacje będą prowadzone w języku polskim i angielskim. Tego nie można przegapić!

Na tegorocznym wydarzeniu nie zabraknie quizów i gadżetów dla uczestników. Referujący zawalczą o Puchar Dziekana WEEIA, nagrody i gadżety Politechniki Łódzkiej oraz firm zewnętrznych, a także o uznanie publiczności. 

Linki do wydarzenia będą dostępne w dniach konferencji na FB. Profil można będzie znaleźć skanując kod QR zamieszczony w grafice.