Data dodania 19.01.2022 - 14:25

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka z cyklu "Wokół Uczelni", w którym prof. Krzysztof Jóźwik opowiada o wprowadzeniu na PŁ nowego Modułu Zarządzania Projektami (MZP). Będzie on gromadził na portalu informacyjnym WIKAMP dane od momentu złożenia wniosku projektowego, poprzez cały okres jego trwania, a także po jego zakończeniu.

- To znaczące udogodnienie dla koordynatorów prac badawczych prowadzonych w Politechnice Łódzkiej. Nowy Moduł Zarządzania Projektami umożliwi skuteczne kierowanie i nadzorowanie koncepcji badawczych. Ma pomóc w raportowaniu oraz ewaluacji działalności naukowej na uczelni. Wprowadza możliwość śledzenia trzech faz realizacji projektu - począwszy od aplikacji, aż po jego zakończenie - wyjaśnia w materiale filmowym prof. Krzysztof Jóźwik, rektor PŁ.

Moduł jest dostępny dla wszystkich użytkowników wirtualnego kampusu PŁ, posiadających konto w domenie @p.lodz.pl. W prosty sposób umożliwia on wypełnienie wniosku oraz śledzenie procesu jego realizacji.

Centrum Obsługi Projektów PŁ będzie wspierać kierowników projektów oraz czuwać nad procesem składania wniosków i ich realizacji. Dodatkowo przewiduje serię webinariów dla osób zainteresowanych składaniem wniosków, które w prosty sposób wyjaśnią zasady działania MZP.