Data dodania 12.04.2021 - 10:41

JM Rektor PŁ, prof. Krzysztof Jóźwik, ogłasza kolejne konkursy, których celem jest aktywizacja działalności badawczej pracowników i studentów oraz promowanie wybitnych osiągnięć naukowych kadry Uczelni. Termin zgłoszeń upływa 23 kwietnia.

Konkursy odbędą się w pięciu kategoriach:

• dla najlepiej cytowanego autora w 2021 roku,
  • dla autorów najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2020 roku,
  • dla najlepiej publikującego doktoranta w 2020 roku,
  • dla najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej wydanej w 2020 roku,
  • za najbardziej wartościowe wdrożenie w 2020 roku.

Szczegóły konkursów znajdują się w załączonym regulaminie. Laureatów poszczególnych konkursów wyłoni Senacka Komisja Nauki, Promocji i Współpracy z Zagranicą. Ma ona również prawo do zarekomendowania Rektorowi kandydatury do nagrody specjalnej.

Zgłoszeń do wszystkich konkursów należy dokonywać do dnia 23 kwietnia 2021r. do Działu Nauki PŁ pocztą elektroniczną na adres rnn@adm.p.lodz.pl lub pocztą wewnętrzną do pokoju CH-3, w budynku Wydziału Chemicznego (ul. Żeromskiego 116).

Bliższych informacji o Konkursie udziela Dział Nauki PŁ pod wewnętrznym numerem telefonu 20-52 lub 20-44 oraz elektronicznie pod adresem rnn@adm.p.lodz.pl.