Data dodania 27.04.2023 - 09:23

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych informacjami o najnowszych technologiach i trendach na rynku robotyki, informatyki oraz eksploracji kosmosu, do udziału w debacie, która odbędzie się 27 kwietnia (czwartek), w godz. 10:15 – 11:45 w Sali Konferencyjnej Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki (EEIA) Politechniki Łódzkiej. Spotkanie będzie również transmitowane online, w ramach cyklu Kawiarenka Robotyczna.

Debata Robotyka, drony, sztuczna inteligencja jest współorganizowana przez: Politechnikę Łódzką, Łukasiewicz - Instytut Lotnictwa i Fundację Instytut Mikromakro. To kolejne z cyklu spotkanie, które służy prezentacji badań w tych obszarach oraz nawiązaniu współpracy, a także promocji Droniady – konkursu technologicznego, konferencji o AI w dronach i robotyce oraz wystawy, i pokazów dronowych (1-4 czerwca, X Droniada 2023 - take the challenge!).

- Udział w debacie to okazja do poszerzenia wiedzy i zainteresowań studentów.  Zapraszam do aktywnego udziału w spotkaniu - mówi prof. Grzegorz Granosik z Instytutu Automatyki na PŁ, który bierze udział w debacie.

W dyskusji wezmą również udział dr inż. Piotr Duch, mgr inż. Błażej Torzyk z Wydziału EEIA oraz prof. Leszek Podsędkowski z Wydziału Mechanicznego PŁ.