Data dodania 28.11.2023 - 08:18
Kategorie aktualności

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ zaprasza studentów na dwa dni (29 i 30.11) pełne wydarzeń dedykowanych młodym inżynierom. Współorganizatorem akcji, w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers 2023-2024”, jest  miesięcznik „BUILDER”.

Image

W programie Dnia Młodego Inżyniera (29.11) zaplanowano m.in. wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie oraz architekturze. Tematy zostaną przedstawione przez doświadczonych inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział oraz bezpośrednie konsultacje branżowe z ekspertami miesięcznika Builder. Początek o godz. 9:30. Rejestracja.

Następny dzień, 30 listopada, jest dedykowany młodym architektom. Gościem specjalnym będzie Szymon Wojciechowski, prezes Zarządu, współwłaściciel Architekt-Partner w APA Wojciechowski Architekci. Początek wydarzenia również o godz. 9:30.

Organizatorzy zapraszają do udziału i zapewniają, że wszyscy uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty za udział w wydarzeniu. Jednak żeby otrzymać dokument, konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu, 29 listopada podczas Dnia Młodego Inżyniera oraz 30 listopada w Dzień Młodego Architekta (DMA). Rejestracja.

Uczestnictwo w DMA na podstawie obecności potwierdzonej 30.11 w punkcie rejestracyjnym Buildera, będzie podstawą do zwolnienia z zajęć w czasie trwania wydarzenia.

MIEJSCE: aula B12, I piętro, budynek B7, al. Politechniki 6.