Data dodania 15.01.2024 - 13:29

Na Wydziale Mechanicznym PŁ przedstawiciele czołowych firm z branży transportu i logistyki zaprezentują (16.01) najnowsze rozwiązania stosowane w wielkich magazynach, dotyczące m.in. wizyjnych systemów bezpieczeństwa oraz sterowania robotami autonomicznymi.

Organizatorzy na wydarzenie do Fabryki Inżynierów zaprosili nie tylko studentów. Przyjedzie również około 100 uczniów ze szkół branżowych. Prezentacjom i referatom towarzyszyć będą pokazy produktów i sprzętu, w których zastosowano innowacyjne technologie.

Od godziny 10:00 do 11:00 w patio Fabryki Inżynierów będzie można posłuchać prezentacji, a od 12:00 do 13:00 referatów. W międzyczasie można wybrać się na pokazy przewidziane na placu parkingowym przed budynkiem. Będzie można obejrzeć nowoczesną naczepę jednego z największych producentów (Wielton), wózek widłowy nowej generacji (STILL), wizyjne systemy poprawiające bezpieczeństwo w transporcie wewnętrznym (STABAUTECH) oraz zestawy transportowe firmy, która jako pierwsza opatentowała rozwiązania koszyków i wózków do sklepów samoobsługowych (WANZL).

Plakat na Dzień otwarty transportu i logistyki na PŁ