Data dodania 05.06.2024 - 08:06

Studenckie Koło Naukowe "Wentylator" działające na Wydziale BAiŚ PŁ przy Instytucie Inżynierii Środowiska i Instalacji Budowlanych, zaprasza 7 czerwca na kolejną edycję Dnia Inżynierii Środowiska, który zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

- W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. konkurs "Czas na Leżak", który polega na skonstruowaniu leżaka przy użyciu elementów wykorzystywanych w instalacjach budowlanych. Trzy pierwsze zespoły otrzymają nagrody ufundowane przez instytut i sponsorów wydarzenia - mówi dr hab. inż. Robert Cichowicz, prof. PŁ,  dyrektor Instytutu i opiekun koła naukowego.

W Dniu Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej wezmą udział firmy współpracujące z Instytutem: EKSA, Niczuk, VESBO, Wobet-hydret, LOXIMIDE, Kessel, Pietrucha, KanTherm, Ecol-Unicon, Kampmann, Danfoss, WILO, Gazuno, PZITS Łódź i ŁOIIB.

Dodatkowo w trakcie konkursu zaproszone firmy zaprezentują swoje najnowsze urządzenia i rozwiązania stosowane w szeroko rozumianych instalacjach budowlanych. Będą to mobilne showroom’y/showtruck’i, namioty i stanowiska pokazowe.

Zapraszamy w godz. 10:00 - 14:00 na teren przed budynkiem Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska - B7 (mapa i harmonogram wydarzenia).

Baner newsletter PŁ