Data dodania 02.12.2021 - 08:24

Politechnika Łódzka z sukcesem transferuje nowatorskie rozwiązania do biznesu oraz inicjuje i wspiera ideę przedsiębiorczości wśród naukowców, doktorantów i studentów. Dobrym przykładem transferu innowacyjnych rozwiązań jest nowy cykl "Innowacja w Twojej firmie – Brunch z Politechniką Łódzką" przygotowany przez Sekcję Transferu Technologii.

Nowy cykl prowadzony na PŁ to seria spotkań poświęconych wybranym technologiom opracowanym przez naszych naukowców, które są prezentowane przedsiębiorcom z różnych branż. Spotkania są okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz integracji obydwu środowisk.

Przed nami kolejne, już trzecie webinarium branżowe, zaplanowane na 8 grudnia.  - Tym razem chcemy przybliżyć przedsiębiorcom uczelnianą ofertę technologiczną poświęconą odlewnictwu stopów żelaza. Zapraszamy wszystkich naukowców zainteresowanych przedstawieniem swoich rozwiązań przedstawicielom różnych branż przemysłu do udziału w kolejnych edycjach naszych spotkań - informuje Grzegorz Kawałek, boker innowacji na PŁ.

Do tej pory odbyły się webinaria dla branży opakowaniowej oraz spożywczej i rolniczej.

Zapisy na spotkanie przyjmują: Grzegorz Kawałek (grzegorz.kawalek@p.lodz.pl) tel. 726 340 243 oraz Katarzyna Szulc (katarzyna.szulc.1@p.lodz.pl) tel. 668 559 080.