Data dodania 21.05.2024 - 12:04

Zapraszamy na CalmCampus Sympozjum – Wirtualne Odpowiedzi na Zdrowie Psychiczne Studentów, które odbędzie się 3 czerwca na Politechnice Łódzkiej w budynku Design4All (A7).

Sympozjum jest podsumowaniem projektu VRXanny (Virtual reality for anxiety and mental stress reduction in university students, 2021-1-PL01-KA203-038675) realizowanego w ramach programu Erasmus+ .

Wydarzenie jest wyjątkową okazją do zgłębienia tematyki zdrowia psychicznego wśród studentów oraz wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk w tej dziedzinie. Podczas spotkań będzie można wysłuchać prelekcji specjalistów, wziąć udział w interaktywnych warsztatach (wymagana wcześniejsza rejestracja), które dostarczą inspiracji i praktycznych narzędzi do wspierania dobrostanu psychicznego w środowisku akademickim.

Sympozjum objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz JM Rektora Politechniki Łódzkiej, prof. Krzysztofa Jóźwika.

Miejsce wydarzenia: Politechnika Łódzka budynek A7, Łódź ul. Wólczańska 177 (link lokalizacji na mapie kampusu PŁ) - wejście do budynku znajduje się w północnej części łącznika budynków A6 i A7). Szczegółowy program wydarzenia.

- Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematem zdrowia psychicznego w środowisku akademickim – zarówno studentów, jak i pracowników uczelni. Wierzymy, że wspólnie możemy tworzyć bardziej wspierające i zrównoważone środowisko dla wszystkich członków naszej społeczności akademickiej -  zachęcają członkowie grupy Voxel Research Lab.