Data dodania 26.05.2023 - 08:07

- Przywilej bycia częścią społeczności akademickiej daje nam możliwość udziału we wszystkich aspektach życia społecznego na każdym poziomie, także w obszarze funkcjonowania naszego kraju - mówi rektor PŁ, prof. Krzysztof Jóźwik i zaprasza na wykład dra hab. Sebastiana Skuzy Sekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów.

Wykład "Finanse publiczne w okresie turbulencji" odbędzie się 29 maja (poniedziałek) o godz. 13:00 w Auli im. prof. Tadeusza Paryjczaka (Budynek Alchemium - II piętro).

Pan wiceminister Sebastian Skuza jest Generalnym Inspektorem Informacji Finansowej. Poza swoją działalnością zawodową w resorcie finansów, jest aktywnym naukowcem, profesorem na Uniwersytecie Warszawskim. Jest autorem lub współautorem ok. 170 publikacji w zakresie finansów publicznych, rynku kapitałowego, bankowości i stabilności finansowej. Współpracuje z Wydziałem Organizacji i Zarządzania PŁ.