Data dodania 02.06.2023 - 13:53

Galeria Biblio-Art w Bibliotece Politechniki Łódzkiej zaprasza na wystawę fotografii "Nadzieja". To wspólna inicjatywa pokazania prac studentów Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz Wydziału Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT. Otwarcie odbędzie się 5 czerwca o godz. 15.30.

Organizatorzy w oryginalny sposób zapraszają na wystawę:

Nadzieja to wytchnienie, poczucie, że wszystko zdarzyć się może, wszystko co dobre.
Nadzieja to ufność i wiara, że będzie lepiej, piękniej, że jest tak jak być powinno.
Nadzieja rodzi się w mroku, w pustce, w bezkresie. W tym co z pozoru szare i nieciekawe.
Fotografia skrupulatnie wyłuskuje z ciemności to, co jasne, to, co trzeba i to, co warto dostrzec w świecie, który czasem wydaje się obcy. Promień światła, kroplę deszczu, ciepły dotyk, wolność, nasze jestestwo.
Zobacz i poczuj pełnię - nadzieję.

Kuratorzy wystawy: prof. dr hab. Izabela Łapińska
Wydział Organizacji Sztuki Filmowej PWSFTviT