Data dodania 09.10.2023 - 14:08
Kategorie aktualności

Fundacja Odzyskaj Środowisko zaprosiła Politechnikę Łódzką do udziału w drugiej edycji Programu "Polska Stolica Recyklingu", w którym instytucja biorąca udział w akcji może wygrać 50 tys. zł.

Image

Zachęcamy wszystkich pracowników i studentów do udziału w programie, którego celem jest wzrost świadomości ekologicznej oraz propagowanie wiedzy na temat konieczności właściwej segregacji m.in. zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także baterii oraz akumulatorów.

Dla instytucji - Politechniki Łódzkiej - zadanie polega na uzyskaniu jak największej liczby punktów za zebrane za pośrednictwem usługi "In Post EKOzwroty" zbędnych dla nas, ale jeszcze dobrych do dalszego użytkowania przedmiotów, z następujących kategorii: elektronika (1), odzież i tekstylia (2), obuwie (3), książki (4), artykuły dziecięce, zabawki (5).

Wymienione przedmioty można nadawać za pośrednictwem strony oraz aplikacji mobilnej InPost, zgodnie z regulaminem usługi. Wystarczy przygotować paczkę o max. wymiarach 41 x 38 x 64 cm (do 25 kg), tak aby zmieściła się w paczkomacie. Następnie należy wypełnić formularz nadania na stronie lub w aplikacji InPost i zamiast imienia i nazwiska, podać kod Politechniki Łódzkiej LDZ 1246. Szczegóły znajdują się na stronie programu.

Każdy EKOzwrot i waga paczki jest wpisywana na konto Politechniki Łódzkiej. Akcja będzie prowadzona do 31 marca 2024 r.