Data dodania 15.06.2021 - 08:15

Obecność przedstawicieli Politechniki Łódzkiej na pierwszym tego typu corss-sektorowym wydarzeniu w regionie łódzkim jest niezwykle cenna. - To doskonała okazja do prezentacji naszego dorobku, a także zacieśnienia współpracy z biznesem, która będzie filarem nowej perspektywy finansowania projektów - mówi prof. Krzysztof Jóźwik, rektor PŁ, który wystąpi podczas otwarcia wydarzenia.

Zaproszenie na International Business Mixer Łódź

International Business Mixer Łódź 2021 zaplanowano z udziałem przedstawicieli firm, organizacji pracodawców, izb przemysłowo-handlowych, klastrów oraz środowiska akademickiego. Politechnika Łódzka oraz koordynowane przez naszą uczelnię klastry ICT Polska Centralna Klaster, Związek Pracodawców LODZistics oraz Łódzki Klaster Fala Energii wezmą w niej aktywny udział. Ofertę PŁ przedstawi Hubert Gęsiarz - dyrektor Centrum Obsługi Projektów w prezentacji "Biznes i nauka - wspólna droga do sukcesu".

Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca (środa) na platformie Remo. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z Działem Rozwoju Uczelni pod adresem e-mail: rozwoj@adm.p.lodz.pl.