Data dodania 22.03.2024 - 11:35
Kategorie aktualności

18 kwietnia, w hali Expo w Łodzi, odbędą się Akademickie Targi Pracy (ATP) – największe tego typu wydarzenie w Polsce, które przyciąga uwagę studentów i absolwentów z całego kraju.

Image

Udział w ATP to wyjątkowa okazja do spotkania się z przedstawicielami renomowanych firm i instytucji, zapoznania się z ich ofertami pracy, staży oraz praktyk. To również szansa na zdobycie cennych kontaktów, które mogą otworzyć drzwi do wymarzonej kariery.

Na tegorocznych targach zaprezentuje się ponad 130 wystawców, przedstawicieli różnych sektorów gospodarki, gotowych do rozmowy i nawiązania współpracy. Bezpośrednie spotkania z pracodawcami to możliwość poznania ich oczekiwań, wartości oraz kierunków rozwoju.

- W Strefie Doradczej na uczestników ATP będą czekali specjaliści gotowi ocenić nasze CV i listy motywacyjne, pomóc wyeksponować nam mocne strony i umiejętności, które przyciągną uwagę rekruterów. Warto także wziąć udział w krótkich prelekcjach i warsztatach, które odbędą się w trakcie targów. To będzie doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat rynku pracy, umiejętności miękkich oraz nowoczesnych trendów w danej branży. Nie przegapcie tej szansy na naukę i rozwój - zachęca do udziału Małgorzata Skomiał, współorganizatorka ATP, szefowa Biura Karier PŁ.

W tym roku organizatorzy targów przygotowali także dwa wykłady prowadzone przez gości specjalnych: Rafała Masnego i Macieja Sawickiego.

Więcej informacji na na stronie wydarzenia.

Image
Plakat APT 2024