Data dodania 30.11.2021 - 09:59

Samorząd Studencki PŁ każdego roku organizuje konkursu na Najlepszego Nauczyciela w Politechnice Łódzkiej. Tegoroczne wyniki plebiscytu, który odbył się online, poznaliśmy 29 listopada.

Po raz pierwszy przyznano diamentowe tytuły dla nauczycieli, którzy już wielokrotnie zdobyli miano najlepszego wykładowcy. Są to dr Marek Małolepszy z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki oraz dr Anita Fajczak-Kowalska z Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Wydarzenie było transmitowane na Facebooku.

Lista zwycięzców Plebiscytu na Najlepszego Nauczyciela w PŁ w roku akad. 2020/2021 prezentuje się następująco:

Również po raz pierwszy w tegorocznym Konkursie pojawiła się kategoria Opiekun Koła Naukowego. Zwycięzcą został prof. dr hab. inż. Adam Pelikant z Wydziału EEIA, który opiekuje się kołem .NET PŁ.

Studenci PŁ oceniają swoich wykładowców w ankietach w ciągu całego roku, m.in. za ich zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy.