Data dodania 21.09.2021 - 09:56

Pracownicy i studenci Politechniki Łódzkiej po raz kolejny wzięli udział w międzynarodowej akcji "Sprzątanie Świata", która odbyła się w miniony weekend (17-18.09).

- W tym roku mieliśmy do uporządkowania teren wzdłuż ul. Artyleryjskiej. Nasza ekipa liczyła kilkanaście osób. Pełni zapału bardzo szybko i sprawnie poradziliśmy sobie z tym zadaniem, odnajdując całe mnóstwo butelek, kartonów, ale także kilka opon samochodowych, czy nawet materac - mówi Justyna Lenart z Działu Rozwoju Uczelni PŁ, koordynatora akcji. - Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za udział. Razem możemy więcej.

Organizatorem "Sprzątania Świata" był Departament Ekologii i Klimatu Urzędu Miasta Łodzi. W akcji wzięli udział przedstawiciele kilkunastu firm oraz instytucji działających na terenie Łodzi.