Data dodania 22.05.2023 - 09:30
Kategorie aktualności

Rusza ostatnia przed wakacjami rekrutacja na szkoleniach realizowane w ramach projektu „Dostępna Politechnika Łódzka”. Są one skierowane do wszystkich pracowników uczelni, zarówno nauczycieli akademickich, jak i pozostałych osób.

Image

- Zrealizowane dotychczas szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz spotkały z bardzo dobrym przyjęciem ze strony uczestników - informują organizatorzy szkoleń z Działu Rozwoju Uczelni. Tym razem zaplanowana została realizacja kolejnych 14 szkoleń, w tym m.in.: Warsztaty rozwijające postawy równościowe, Komunikacja ze studentem w sytuacji kryzysowej, Metody aktywizujące w pracy nauczyciela akademickiego oraz Poznaj świat osób z niepełnosprawnościami a także nowe szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe pracowników PŁ, takie jak „Narzędziownik” pracownika uczelni - jak ułatwić sobie pracę przy użyciu narzędzi cyfrowych.

Szkolenia będą realizowane w czerwcu br. Większość z nich zostanie przeprowadzona w formule on-line, a pozostałe w trybie stacjonarnym. Rekrutacja zakończy się 26 maja (piątek).

Aby zgłosić się na szkolenia wystarczy wejść na stronę projektu i wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenia. Wszystkie informacje dotyczące tematyki i terminów oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się TUTAJ. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa oraz Zasadami rekrutacji.

Projekt „Dostępna Politechnika Łódzka” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z celów jest podnoszenie świadomości oraz kompetencji kadry akademickiej z zakresu współpracy oraz obsługi osób z niepełnosprawnościami. - Mamy nadzieję, że szkolenia będą się cieszyły dużym zainteresowaniem wśród pracowników naszej uczelni i spełnią ich oczekiwania - dodają organizatorzy szkoleń w projekcie.

Image
pasek z logotypami