Data dodania 08.10.2021 - 11:32

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji programów stypendialnych Młodzi w Łodzi. W roku akademickim 2021/2022, fundatorzy oferują studentom 18 stypendiów, 4 miejsca w akademiku oraz kursy języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego a także kurs Business English dla nawet 45 osób.

- Łódź posiada szeroką i zintegrowaną ofertę dla studentów. Renomowane uczelnie, wyjątkowe kierunki studiów oraz unikalny w skali kraju program Młodzi w Łodzi to nasze główne atuty. Oferujemy m.in.: praktyki i staże u najlepszych łódzkich pracodawców, miejski program stypendialny oraz program stypendiów fundowanych przez łódzkich pracodawców, bezpłatne szkolenia, wizyty w łódzkich firmach czy studencką kartę rabatową w aplikacji mobilnej - informuje Justyna Kowalska-Grzegory, koordynatorka akcji Młodzi w Łodzi.

W dotychczasowych edycjach programu stypendialnego Młodzi w Łodzi łódzcy pracodawcy ufundowali łącznie 288 stypendiów dla najlepszych studentów, sfinansowali miejsca w domu studenckim dla 60 studentów, a z dodatkowych kursów języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego oraz IT skorzystało 310 osób.

Rekrutacja do programów stypendialnych poszczególnych pracodawców będzie trwała do 29 października 2021 r.  Więcej informacji na stronie programu Młodzi w Łodzi.