Data dodania 29.06.2021 - 14:46

W Centrum Medycznym Fundacji Politechniki Łódzkiej można otrzymać szczepienie dzień po zapisaniu. Władze uczelni zwracają się z apelem do społeczności akademickiej, by korzystała z tej możliwości, szczególnie w kontekście planowanego powrotu zajęć stacjonarnych w nowym roku akademickim.

Centrum Medyczne PoliClinic (dotychczasowe Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej) od wielu miesięcy prowadzi bardzo intensywny proces szczepień.

Jak mówi rektor PŁ, prof. Krzysztof Jóźwik:

Bardzo cieszy mnie duże zainteresowanie szczepieniami ze strony pracowników naszej Uczelni. Daje nam to szansę na powrót do normalności. Jednocześnie statystyki pokazują, że jest jeszcze grupa osób, która nie skorzystała z procesu szczepienia przeciwko COVID-19. Raz jeszcze serdecznie zachęcam Państwa do zaszczepienia się. Im większe grono naszej społeczności akademickiej to zrobi, tym większe będzie nasze bezpieczeństwo, co jest kluczowe przed powrotem na kampus. Zaszczepienie się, to nie tylko odpowiedzialność za siebie, ale także za tych wszystkich, z którymi się spotykamy.

Zapisywać się można osobiście w Centrum Medycznym PoliClinic, przy ul. Wólczańska 215, w godzinach 8:30-18:30 lub telefonicznie pod dedykowanym numerem 690 113 806. W przypadku zajętego numeru proszę o wysłanie SMS zawierającego: imię i nazwisko, PESEL oraz producenta preferowanej szczepionki.