Miłosz Kruk student Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej został powołany przez Polski Związek Piłki Siatkowej na Akademickie Mistrzostwa Świata, które za dwa tygodnie, na początku września, odbędą się w Brazylii w Rio de Janeiro.

Nasz student jest aktualnym Akademickim Mistrzem Polski w siatkówce plażowej. W swoim dorobku posiada srebrny medal Mistrzostw Europy u22 i medale z turniejów Pucharu Świata. Jest również wielokrotnym medalistą turniejów rankingowych Mistrzostw Polski. Obecnie przygotowuje się do udziału w tej prestiżowej imprezie na obiektach Centrum Sportu Politechniki Łódzkiej.

Gratulujemy Miłoszowi tej nominacji i trzymamy kciuki za sukcesy na turnieju w Brazylii - mówi dyrektor CS PŁ, dr Ewa Brochocka. AMŚ w Rio de Janeiro rozpoczną się 2 września i potrwają tydzień, do 8 września.