Data dodania 22.06.2021 - 15:25

Głosy można oddawać do 30 czerwca za pośrednictwem strony internetowej, a jego zwycięskie pomysły zostaną ogłoszone na początku lipca.

Projekt „Idea Box — pomysły pracowników i studentów na rzecz rozwoju PŁ”, ma na celu poprawę warunków pracy i studiowania w naszej uczelni. Budżet na zgłoszone pomysły w bieżącym roku wynosi 70 000 zł izostał podzielony na dwie pule – dla pracowników (35 000 zł) oraz studentów (35 000 zł).

Jednocześnie po raz pierwszy została wprowadzona nowa formuła wyboru zwycięskich pomysłów – poprzez głosowanie on-line. Warunkiem dopuszczenia pomysłu do głosowania była możliwość jego realizacji jeszcze w 2021 r., pozytywna weryfikacja pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami, techniczne możliwości realizacji pomysłu oraz jego weryfikacja z perspektywy rzeczywistych kosztów.

Zachęcamy do głosowania.