Data dodania 06.04.2023 - 11:55

Galeria Biblio-Art w Bibliotece Politechniki Łódzkiej zaprasza 12 kwietnia (środa) o godz. 14.30 na wernisaż wystawy prac studentów, absolwentów i wykładowców pracowni projektowania graficznego, intermediów, podstaw kompozycji i liternictwa oraz struktur wizualnych Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie.

Wystawa, która zostanie pokazana w Galerii Biblio-Art to efekt współpracy pracowników i studentów Instytutu Architektury Tekstyliów PŁ z Instytutem Sztuk Pięknych w Olsztynie, gdzie nasi przedstawiciele już eksponowali swoje prace.

- Prezentowana kolekcja jest wizualnym komentarzem obecnego czasu, jego zawiłości i niepokojów. To również konfrontacja twórczych postaw oraz dialogu studentów i pedagogów - napisali organizatorzy w zaproszeniu na wystawę.

Wystawę będzie można oglądać przez dwa tygodnie, do 26 kwietnia.