Data dodania 31.05.2023 - 08:52
Kategorie aktualności

Zakończył się etap zgłaszania i opiniowania pomysłów do tegorocznej edycji projektu „Idea Box – pomysły pracowników i studentów na rzecz rozwoju PŁ”, którego celem jest poprawa warunków pracy i studiowania w uczelni. Budżet na zgłoszone pomysły w bieżącym roku wynosi 100 tys. zł. Głosowanie potrwa do 7 czerwca.

Image

 - Ogółem zgłoszono 63 pomysły, z których część została skierowana przez JM Rektora PŁ, prof. Krzysztofa Jóźwika do realizacji i dalszego procedowania poza budżetem „Idea Box”. Dzięki temu pozostaje większa kwota na realizację wniosków skierowanych do głosowania – powiedział Adam Owczarek, kierownik Działu Rozwoju Uczelni, który od początku jest odpowiedzialny za realizację projektu.

Warunkiem dopuszczenia pomysłu do głosowania była możliwość jego realizacji jeszcze w 2023 roku, pozytywna ocena pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami, techniczne możliwości realizacji pomysłu oraz jego weryfikacja z perspektywy rzeczywistych kosztów.

Zgłoszone przez pracowników i studentów PŁ propozycje można wybrać do realizacji w drodze głosowania online, które potrwa do 7 czerwca br. Jego wyniki poznamy jeszcze w czerwcu. Wybrane pomysły zostaną zrealizowane do końca 2023 roku. Głosy można oddawać na stronie projektu.