Data dodania 07.06.2021 - 14:25
Kategorie aktualności

To pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel. Nabór trwa do 30 czerwca.


Image

Zapraszamy studentki z 14 kierunków na PŁ (lista kierunków na stronie programu) do aplikowania do  VII edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. To niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe.

Studentki, które zostaną stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają wsparcie merytoryczne od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże wyznaczyć cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak zaplanować swoją karierę.

Uczestniczki programu otrzymają stypendium w wysokości 12 000 PLN (brutto). Będzie też szansa, aby wziąć  udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie. Więcej informacji na stronie programu.