Data dodania 09.07.2021 - 08:51

W wyniku przeprowadzonej wśród pracowników PŁ ankiety dot. wakacyjnych szkoleń w ramach projektu „Dostępna Politechnika Łódzka” rusza rekrutacja skierowana do wszystkich, zarówno nauczycieli akademickich, jak i pozostałych osób. W pierwszym etapie, oferta jest adresowana szczególnie do młodych stażem i doświadczeniem pracowników.

Szkolenia zostały zaplanowane na sierpień i wrzesień. W związku z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z epidemią COVID-19 zostaną one przeprowadzone w formule on-line. Rekrutacja zakończy się 16 lipca (piątek) o godz. 12.00.

Aby zgłosić się na szkolenia wystarczy wejść na stronę projektu i wypełnić formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie lub szkolenia. Wszystkie informacje dotyczące tematyki i terminów 15 szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się TUTAJ.

Projekt „Dostępna Politechnika Łódzka” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z celów jest podnoszenie świadomości oraz kompetencji kadry akademickiej z zakresu niepełnosprawności. Mamy nadzieję, że szkolenia będą się cieszyły dużym zainteresowaniem wśród pracowników naszej uczelni.